+38 (032) 253-04-75
+38 (097) 148-58-38
Львів, вул. Володимира Великого, 52

ІТ-аудит

Від 0.00 грн.
Оцінка реального стану ІТ інфраструктури бізнесу

Для успішності бізнесу, забезпечення високої конкурентоспроможності своїх товарів і послуг кожен керівник або власник компанії повинен точно знати, якими ресурсами він розпоряджається для досягнення своїх бізнес-цілей, чи відповідають ці ресурси поставленим завданням і що потрібно зробити для більш ефективного використання цих ресурсів.

Інформаційні технології, що використовуються в компаніях, це сукупність комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення, які є важливими внутрішніми ресурсами компанії.
Для підтримки в актуальному вигляді інформації про їх стан та відповідності їх поточним завданням бізнесу необхідний облік і контроль. Задачу одержання достовірної інформації про стан ІТ-ресурсів компанії вирішує проведення ІТ-аудиту.

ІТ-аудит включає:
• аудит апаратного забезпечення: комп'ютерного обладнання, серверів, локальної мережі, периферійних пристроїв - принтерів, сканерів і т.п.
• аудит програмного забезпечення: на персональних комп'ютерах, на серверах; політика ліцензування програмного забезпечення в компанії і т.п.